O FIRMIE

Janusz Nowak Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych

Przetwórstwo jest jednym z wiodących liderów na rynku produkcji akcesoriów do butli gazowych. Nasza działalność polega na produkcji i sprzedaży kołpaków, pokręteł, zaślepek, uszczelek i plomb.

Historia powstania przedsiębiorstwa sięga czerwca 1984 roku .. Zdobyte przez lata doświadczenia pozwoliły nam na wypracowanie dobrej i stabilnej pozycji rynkowej Wiodąca pozycja firmy wynika ze stosowania najbardziej zaawansowanych technologii.

Od początku istnienia firmy realizujemy własną politykę, polegającą na indywidualnym podejściu do każdego klienta. Dzięki wieloletnim doświadczeniom zapewniamy naszym kontrahentom wysokiej jakości obsługę w zakresie pośrednictwa produkcji i sprzedaży.

Gwarantujemy swoim klientom najwyższy standard i jakość swoich wyrobów.

 

Teren działania i współpraca z klientami

Firma sprzedaje wyroby na terenie całej Polski. Prowadzi współprace z liderami rozlewni.
Do najważniejszych należą:
 

Potencjał personalny

Przedsiębiorstwo zatrudnia wykwalifikowaną załogę, co zapewnia realizację zadań w pełnym zakresie. Kadra ta posiada wieloletnie doświadczenie.
 

Sprzęt, potencjał techniczny

Przedsiębiorstwo dysponuje własnym specjalistycznym parkiem sprzętowym oraz zapleczem warsztatowym z nowoczesnym stażem technicznym. Wszystkie maszyny na których opieramy swoją produkcje są to niemieckie wtryskarki typu Ferromatik